InspirationLifestyle

Ciesz się sezonowymi produktami w pełni – nie tylko latem!

e-book zdjęcie

SEZONOWE TIPY I PRZEPISY
POBIERZ e-BOOK.

Prawdziwi znawcy tematu – Asia Matyjek (@OdczarujGary_Studio), Wit Szychowski (@Pan_Tasak) i Tomek Czajkowski (@MagicznySkładnik) – zdradzili sposoby na wykorzystanie sezonowych warzyw i owoców, pokazali metody na utrzymanie tych produktów w świeżości oraz podzielili się przepisami na proste i przepyszne dania. To wszystko dostępne jest w ebooku „Sezonowe tipy i przepisy”, który możesz pobrać już teraz.

Ten ebook to nie tylko zbiór najlepszych sposobów na przechowywanie różnych warzyw i owoców. Dzięki niemu po kolejnych zakupach nie będziesz się zastanawiać, jak uniknąć więdnięcia ziół i ogórków oraz jak sprawić, by rzodkiewka długo pozostała chrupiąca. Dowiesz się, że to możliwe, aby smakiem brzoskwiń czy rabarbaru cieszyć się jeszcze przez kilka miesięcy po zakończeniu letniego sezonu… i wiele więcej.

Twórcy ebooka nie zapomnieli również o podzieleniu się profesjonalnymi trickami, dzięki czemu dowiesz się, w których strefach powinno się przechowywać poszczególne produkty oraz jak w lodówkach Toshiba jednym ruchem możesz zapewnić temperaturę i wilgotność odpowiednie dla owoców i warzyw. 

Ostatnią częścią ebooka są przepisy na posiłki z sezonowych produktów – autorzy przygotowali propozycję zarówno wytrawnych, jak i słodkich dań. Przeprowadzono także eksperyment, dzięki któremu wiemy, że mikrofalówka służy nie tylko do podgrzewania posiłków – sprawdźcie sami!

W tym ebooku znajduje się wszystko, co musisz wiedzieć o sezonowych produktach. Wykorzystaj go, aby w pełni cieszyć się ostatnimi tygodniami lata!

SEZONOWE TIPY I PRZEPISY
POBIERZ e-BOOK.

Ebook powstał we współpracy ze wspaniałymi profesjonalistami. Asia (@OdczarujGary_Studio), Wit (@Pan_Tasak) i Tomek (@MagicznySkładnik), Wasze potrawy, zdjęcia oraz nagrania pomogą nam zatrzymać lato na dłużej. Dziękujemy 😊

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *